Tu byliśmy

Majorka wyspa słońca 4

Majorka

Wyspa szczególnie gościnna dla rowerzystów. Niezliczone ścieżki rowerowe, niezwykłe widoki, urocze wsie i miasteczka, optymalna pogoda to gwarancja udanego wyjazdu. Do tego tanie bilety lotnicze z Modlina.

Więcej zdjęć
Holandia - w krainie tulipanów

Holandia

Wymarzone miejsce na wyprawę rowerową - setki kilometrów świetnie utrzymanych ścieżek rowerowych, płaski teren, piękne krajobrazy. Czego więcej trzeba, aby rowerowa wycieczka w długi majowy weekend była kolejną udaną przygodą? Jeszcze tylko kwitnących tulipanów.

Więcej zdjęć
Dolina Baryczy 1

Dolina Baryczy

Dolina Baryczy znajduje się w granicach największego w Polsce parku krajobrazowego. Osią Parku jest właśnie leniwa Rzeka Barycz, wzdłuż której powstały liczne stawy gromadzące siedliska cennych gatunków roślin i zwierząt.

Więcej zdjęć
Saksonia - na styku kultur

Saksonia

To idealna wycieczka dla osób zaczynających swoją przygodę z rowerem jak również dla wszystkich, którzy cenią sobie ścieżki rowerowe z prawdziwego zdarzenia, możliwość podziwiania pięknych widoków, obcowania z naturą ale też zwiedzania miast, miasteczek z innych osobliwości.

Więcej zdjęć
Finlandia - Archipelag tysiąca wysp 8

Finlandia

Archipelag znajdujący się w okolicach Turku jest jednym z najpiękniejszych miejsc Finlandii. Stanowi on kwintesencję fińskiej natury – morze, kamieniste brzegi, ponad 20.000 niemal nienaruszonych przez człowieka wysp. Cały obszar Archipelagu stanowi jeden z najważniejszych parków narodowych Finlandii.

Więcej zdjęć
Pojezierze Brodnickie 2

Pojezierze Brodnickie

Piękne lasy, czyste jeziora, wspaniałe widoki, ciekawe trasy rowerowe - wymarzone miejsce na kilkudniowe oderwanie się od codziennych obowiązków . A do tego jeszcze malowniczy szlak kajakowy.

Więcej zdjęć
Suwalski krąg-1 13

Suwalski krąg

Mało jest w Polsce miejsc tak niezwykłych a jednocześnie tak mało znanych, tak pięknych i tak niedocenianych. Północna Suwalszczyzna to kraina jak z baśni, urzekająca niezwykłą gamą polodowcowych form krajobrazu, w minimalnym stopniu przekształcona przez człowieka.

Więcej zdjęć
Bornholm - rowerowy raj 6

Bornholm

Bornholm – raj dla rowerzystów, perła Bałtyku, skandynawskie Capri, wyspa słońca - najbardziej nasłoneczniony obszar Danii i basenu Morza Bałtyckiego. Latem panuje tu niemal śródziemnomorski klimat, rosną figi, morele, malwy. Niepowtarzalne krajobrazy, rozległe plaże poprzecinane klifami nadają bajkowy urok tej wyspie.

Więcej zdjęć
Suwalski krąg-1 19

Suwalszczyzna i Zaniemenie

Suwalszczyzna to wyjątkowa kraina zajmująca północno-wschodnie tereny Polski. Na niezwykle urozmaicony, wyrzeźbiony przez lodowiec krajobraz składają się imponujące kompleksy leśne, rozległe bagna, pagórki, a przede wszystkim tysiące jezior.

Więcej zdjęć
Pojezierze Drawskie 11

Pojezierze Drawskie

W centralnej części Pomorza rozpościera się Pojezierze Drawskie, jedna z najpiękniejszych krain Polski. Wyróżnia się niespotykanie urozmaiconą rzeźbą terenu, powstałą za sprawą lodowca w okresie zlodowacenia.

Więcej zdjęć
Automatycznie zapisany szkic

Szkocja

Ta wyjątkowa widokowo trasa z Glasgow do Inverness jest częścią sieci rowerowych szlaków narodowych Szkocji (trasa NCN-7) i przebiega przez wszystkie dwa Parki Narodowe tego kraju.

Więcej zdjęć
Bajeczne Roztocze 2

Roztocze

Roztocze to kraina świeżego powietrza, zapachu lasów, szumu strumieni i barwnych zakątków. Jest to najbardziej nasłoneczniona kraina Polski. Różnorodność terenu oraz duże jego zalesienie sprawia, że jest wymarzonym miejscem na aktywny wypoczynek - piesze, rowerowe i konne wycieczki.

Więcej zdjęć
Szlak Zamków Krzyżackich 13

Szlak Zamków Krzyżackich

Szlak Zamków Krzyżackich położony jest na terenie malowniczych terenów Pojezierza Iławskiego. Czerwień architektury średniowiecznych zamków wspaniale koresponduje z zielenią pól, lasów i łąk, a także z błękitem otaczających wód.

Więcej zdjęć
Magiczne Podlasie 7

Magiczne Podlasie

Zapraszamy do wyjątkowej krainy, innej od wszystkich pozostałych miejsc na Ziemi. Znajdziemy tu piękne krajobrazy, ślady wielokulturowej historii, obejrzymy piękne wschody i zachody słońca, skosztujemy specjałów tutejszej kuchni, spotkamy wyjątkowych, serdecznych i otwartych ludzi.

Więcej zdjęć
Kaszubskie Pejzaże 1

Kaszubskie Pejzaże

Proponujemy Wam aktywny wypoczynek wśród malowniczych jezior i lasów oraz wizytę w miejscowościach ważnych dla kaszubskiej historii.

Więcej zdjęć
Szlak 13 jezior-1 8

Szlak 13 jezior

Niewiele jest w Polsce tak wyjątkowych terenów jak Pojezierze Brodnickie i Pojezierze Olsztyńskie. Największym skarbem i atrakcją są liczne jeziora rynnowe i parki krajobrazowe. Wzgórza, wąwozy, doliny to typowe znaki obecności lodowca sprzed kilkunastu tysięcy lat.

Więcej zdjęć
Close Menu