PORADNIK

Mazury niezwykłe 10

Pytania uczestników

Ilu uczestników bierze udział w wyprawie rowerowej? Jeśli w opisie szczegółowym imprezy nie podano inaczej, liczba uczestników wycieczki waha się od 8 do 14 osób

Bieszczadzkie marzenia 36

Przydatne informacje

Ofertę wyjazdów rowerowych kierujemy do wszystkich – najczęściej jeżdżą z nami osoby w wieku 30 – 80 lat, w parach, grupach lub pojedynczo, także z dziećmi lub wnukami od 8 roku życia.

Przydatne linki

Przydatne linki

Mapy do wyznaczania tras rowerowych Magazyn turystyki rowerowej Prognozy pogody Kierunek wiatru na świecie Statystyczna pogoda na świecie

Jak się spakować na tygodniową wyprawę rowerową? 4

Jak się spakować na tygodniową wyprawę rowerową?

Jeden z większych błędów popełnianych przez uczestników wypraw rowerowych to nadmiarowy bagaż.

Siodełko rowerowe 2

Siodełko rowerowe

Siodełko rowerowe (podejście turystyczne) * Wybór siodełka Siodełko to element, od którego w znacznej mierze zależy, czy nasza wycieczka rowerowa po paru godzinach będzie koszmarem, czy przyjemnością.

Okresowa obsługa roweru (podstawy dla laików)

Okresowa obsługa roweru – podstawy

Jakie elementy w rowerze się zużywają i jak często należy je wymieniać/smarować.

PATAGONIA - tu rządzi wiatr 2

Rowerowe gadżety

Sprawny rower to nie wszystko. Warto pomyśleć o dodatkowym wyposażeniu, które może znacznie poprawić bezpieczeństwo i komfort w turystyce rowerowej. 1. Dzwonek – chociaż jest obowiązkowym elementem wyposażenia roweru, często o nim zapominamy 2. Światła – należy mieć włączone po zmroku – sprawdzajmy okresowo, czy baterie nadal działają, żeby uniknąć przykrej niespodzianki w trasie 3….

Close Menu