Zamki nad Loarą - rowerowa podróż romantyka

termin: 16 - 23 września

----miejsca: tak

cena: 2490 zł

samolot: Modlin --> Paryż : 340 zł

trudność:  mała  

Zapraszamy do Doliny Loary wyjątkowego miejsca w środkowej Francji gdzie na niewielkiej przestrzeni znajduje się około 300 zamków i pałaców, wkomponowanych w malowniczy krajobraz. Zobaczymy tu zielone równiny, łagodne pagórki, lasy, sady owocowe i oczywiście wszechobecne winnice. To region wyjątkowo przyjazny rowerzystom. Nasza trasa będzie przebiegać ścieżkami rowerowymi i  spokojnymi wiejskimi drogami, wolnymi od ruchu samochodowego, leśnymi duktami. Po drodze moc atrakcji.

Prowansja rowerem - rowerowa podróż szlakiem ziół , oliwek i wina

termin: 24 wrze - 01 paź

----miejsca: tak

cena: 2690 zł

samolot: Warszawa --> Marsylia : 750 zł

trudność:  średnia  

Jeździmy w sercu Prowansji - w Parku Narodowym „Wzgórza Luberon”. Wyjazd w całości przebiega po wytyczonych w tym regionie szlakach rowerowych z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą rowerową. Dzięki utworzeniu w 1977 roku Parku Narodowego obszar zachował swój pierwotny sielski charakter. Odwiedzimy kilka miejscowości zaliczanych do zaszczytnego grona najpiękniejszych miasteczek Francji. Cały czas towarzyszyć nam będą zapachy prowansalskich ziół oraz wyśmienita kuchnia południa Francji.

Bieszczady krajobraz

termin: 07 - 14 października

miejsca: tak

cena: 1290 zł

transport z Warszawy: 150 zł

trudność: średnia 

Gdzie najlepiej podziwiać złotą polską jesień? Bieszczady porośnięte lasem liściastym wydają się idealne. Bieszczady choć tajemnicze i dzikie, są dostępne dla każdego. Najbardziej fascynująca w bieszczadzkiej przyrodzie jest jej niezwykła żywotność – ma się wrażenie jakby była tak dzika, że zupełnie niezniszczalna. Bieszczady to nie tylko miejsca, które warto zobaczyć. Bieszczady to stan, którego musisz doświadczyć i za którym będziesz tęsknić tuż po powrocie.

contentmap_module
© 2015 ViaVerde. All Rights Reserved. Designed By Traveller