Bornholm - rowerowy raj na Bałtyku

termin: 25 cze - 01 lip

miejsca: tak

cena: 1640 zł

transport z Warszawy - 250 zł, prom w cenie

trudność: mała 

Bornholmraj dla rowerzystów, perła Bałtyku, skandynawskie Capri, wyspa słońca - najbardziej nasłoneczniony obszar Danii i basenu Morza Bałtyckiego. Latem panuje tu niemal śródziemnomorski klimat, rosną figi, morele, malwy. Niepowtarzalne krajobrazy, rozległe plaże poprzecinane klifami nadają bajkowy urok tej wyspie.

Suwalszczyzna - rowerowa podróż z ViaVerde

termin: 24 czerwca - 1 lipca

----miejsca: brak miejsc

cena: 1290 zł

transport z Warszawy: 150 zł

trudność: średnia   

Mało jest w Polsce miejsc tak niezwykłych a jednocześnie tak mało znanych, tak pięknych i tak niedocenianych. Północna Suwalszczyzna to kraina jak z baśni, urzekająca niezwykłą gamą polodowcowych form krajobrazu, w minimalnym stopniu przekształcona przez człowieka. To wyjątkowe miejsce gdzie rządzi natura a ludzie są jedynie rzadkimi gośćmi.

Estonia - rowerowe odkrycie roku

termin-1: 1 - 8 lipca

----miejsca: brak

termin-2: 6 - 13 sierpnia

----miejsca: brak

termin-3: 2 - 9 września

----miejsca: tak

cena: 1990 zł

transport z Warszawy - w cenie

trudność: mała  
Dziewicza przyroda, piaszczyste plaże, urwiste klify, sielskie krajobrazy, cisza i spokój - tego wszystkiego doświadczymy podczas idyllicznej wyprawy do Estonii - ojczyzny skype’a, gdzie kultura słowiańska przeplata się ze skandynawską a kontakt z naturą jest zapewniony na każdym kroku.

Suwalszczyzna i zaniemenie - rowerowy wyjazd ViaVerde

termin: 1 - 8 lipca

----miejsca: brak miejsc

cena: 1390 zł

transport z Warszawy: 150 zł

trudność: mała   

Suwalszczyzna to wyjątkowa kraina zajmująca północno-wschodnie tereny Polski. Na niezwykle urozmaicony, wyrzeźbiony przez lodowiec krajobraz składają się imponujące kompleksy leśne, rozległe bagna, pagórki, a przede wszystkim tysiące jezior. Daleko stąd do większych miast i ośrodków przemysłowych, stąd i przyroda rozwija się bez przeszkód

Pojezierze Drawskie - wyjazd rowerowy ViaVerde

termin: 8 - 15  lipca

----miejsca: tak

cena: 1290 zł

transport z Warszawy: 150 zł

trudność: bardzo mała 

W centralnej części Pomorza rozpościera się Pojezierze Drawskie, jedna z najpiękniejszych krain Polski. Wyróżnia się niespotykanie urozmaiconą rzeźbą terenu, powstałą za sprawą lodowca w okresie ostatniego bałtyckiego zlodowacenia. Wyjątkowe piękno krajobrazu oraz bogactwo flory i fauny zachęca do wędrówek rowerowych po tym terenie.

Szkocja - pionierska rowerowa wyprawa

termin: 14 - 21 lipca

----miejsca: 4 wolne

cena: 2690 zł

samolot: Modlin --> Glasgow: ok 600 zł

trudność:  średnia  

Ta wyjątkowa widokowo trasa z Glasgow do Inverness jest częścią sieci rowerowych szlaków narodowych Szkocji (trasa NCN-7) i przebiega przez wszystkie dwa Parki Narodowe tego kraju.

Podlasie - na rowerowym szlaku

termin-1: 15 - 22 lipca

----miejsca: brak miejsc

termin-2: 29 lip - 05 sierpnia

----miejsca: 3 wolne

cena: 1290 zł

transport z Warszawy - 100 zł

trudność: mała  

Zapraszamy do wyjątkowej krainy, innej od wszystkich pozostałych miejsc na Ziemi. Znajdziemy tu piękne krajobrazy, ślady wielokulturowej historii, obejrzymy piękne wschody i zachody słońca, skosztujemy specjałów tutejszej kuchni, spotkamy wyjątkowych, serdecznych i otwartych ludzi. Przede wszystkim zwolnimy bieg i wtedy poczujemy to, co czyni to miejsce wyjątkowym – magię Podlasia.

Roztocze - wycieczka rowerowa pełna uroku

termin: 22 - 29 lipca

----miejsca: brak miejsc

cena: 1290 zł

transport z Warszawy - 150 zł

trudność: mała

Roztocze to kraina świeżego powietrza, zapachu lasów, szumu strumieni i barwnych zakątków. Jest to najbardziej nasłoneczniona kraina Polski. Różnorodność terenu oraz duże jego zalesienie sprawia, że jest wymarzonym miejscem na aktywny wypoczynek - piesze, rowerowe i konne wycieczki

contentmap_module
© 2015 ViaVerde. All Rights Reserved. Designed By Traveller